Yaz Davetlerine Hazır mısınız?

Bu yaz kadınlar şıklıklarıyla adeta göz kamaştırıyor. Özellikle davetlerde kadınların şıklıklarıyla tatlı bir yarış içerisinde olduklarını söyleyebiliriz. Yeni sezon elbise modellerinden dilediğinizi seçerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Peki, yaz davetlerine hazır mısınız ve davetlere nasıl kombinlerle katılmanız gerektiğini biliyor musunuz? Öncelikle sezon içerisinde soft renklerin bir hayli popüler olduğunu belirterek başlayalım.

Renklerin iki farklı tonu ile kombin yapmak da yine trendlerden biri haline geldi. Örneğin pembenin iki farklı tonu ile yaptığınız kombin muhteşem bir şıklık elde etmenizi sağlayabilir. Siyah yine kombinlere sıklıkla eşlik ediyor. Şık davetlere bu kombinlerle katılabilirsiniz. Ayrıca kumaş pantolonlarla şık bluzların bir arada dizayn edildiği modeller de yaz davetlerinde popüler olan kombinler arasında yer alıyor.

Davetlere Hangi Kombinlerle Katılabilirsiniz?

Moda çerçevesinde sade renklerin dikkat çektiğini de belirtelim. Ayrıca küçük desenler de sezon içerisinde bir hayli yükselişe geçti. Haliyle küçük desenlerle hazırlanmış olan tasarımlar da şık davetlerde tercih edilebilir. Ancak desenli bir parça seçtiyseniz mutlaka sade yani desensiz kumaşla hazırlanan bir parça ile birlikte kullanmalısınız.

Bu arada küçük de olsa mutlaka dantel detaylarına yer verin. Çünkü güpür ve danteller bir hayli trend ve yaz davetlerine katılırken bu trendden siz de faydalanabilirsiniz. Yaka, kollar ya da bel bölümlerinde dantel kullanılan tasarımlar davetler için de ideal bir görünüm sunuyor. Yaz davetleri için rotanızı mutlaka bu trendlere çevirin.