Miss Frendy

25 Yıllık Deneyimi ile Missfrendy Tekstil kurulduğu günden bu güne kadar sektöründe lider kuruluş olarak, Tekstilde eksiksiz marka ürün hizmeti ve sektöre getirdiği yeniliklerle öncü kimliğini sürekli geliştirme prensibiyle sürdürerek bu alanda eksikliği hissedilen deneyimli elemanları ile hizmet vermektedir.

Kusursuz ve profesyonel bir yaklaşımla sizlerin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaktadır. Hedefimiz tekstil sektöründe saygın, güvenilir ve insanların kalite beklentilerine cevap olacak şekilde cazip hale getirmek, bölgemizde uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Amacımız tekstil sektöründe müşterilerimizin beklentilerine ihtiyaçlarına ve olanaklarına göre en iyi noktada buluşturarak, satış öncesi ve sonrası en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmaktır.

Firmamız tekstil olarak Missfrendy adı altındaki markalarımızın ürünlerini satış hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmek.

Kalite ve uygun olanarak firmamızın vazgeçilmez ilkelerinden birisidir.

Missfrendy Tekstil firmasının yaptığı satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetinin önemini en üst düzeyde tutarak ürün değerlendirmesinde, talep ve ihtiyaca uygun hızlı çözümler bulmasında yılların bilgi ve deneyimiyle yasal ve ulusal anlamda hizmetler sunmaktadır.

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Resim Galerimiz

Markamızı daha yakından tanımak için ürün tasarımlarımızın bir kısmına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Video Galerimiz